en | ru | pl | es | de | fr

What Is GlasShine? / Glowna o GlasShine

Witamy na stronie internetowej pięknego, oryginalnego i stylowego produktu — jakim są szklanki z interaktywnym podświetlaniem GlasShine.
 
Świecące się szklanki GlasShine — to jedyne w świecie wyroby ze szkła, świecące od dotknięcia ręki. Świecenie w odpowiedzi na dotknięcie ręki pozostawia nieodparte wrażenie na osobie która tego doświadczy. Technologia świecenia jest opatentowana i może zostać wykorzystana w różnych dziedzinach przemysłu i nie tylko.
 
Jakość GlasShine
Produkcja GlasShine wytwarzana jest w Polsce z wysokogatunkowego szkła, przypominającego swoją optyczną charakterystyką kryształ. Wszystkie wykorzystane składniki są najwyższej jakości. GlasShine jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny.
 
Klijentów detalicznych zapraszamy do naszego boutique on-line. Tutaj można nabyć know-how z dostarczaniem do każdego kraju świata. Interaktywne szklanki — pamiątki i prezenty, dla tych którzy jeszcze ich nie mają. Proponujemy wybrać tą szklankę, która odpowiada właśnie Państwu.
 
Hurt GlasShine
Hurtowemu klientowi proponujemy zakupy gotowej produkcji albo produkcję na zamówienie.
Szkło z interaktywnym podświetlaniem jest wypuszczane tematycznymi kolekcjami według własnego wystroju, producenta albo we współpracy ze znanymi projektantami. Zapraszamy do współpracy dilerów i design-studia we wszystkich krajach świata.
Wynaleźliśmy nowy sposób dekorowania szkła — od wewnątrz szklanego dna. Minimalne zamówienie produkcji z logo Państwa to 60 szt. Upominki biznesowe GlasShine zrobione z logo nie są przeznaczone do detalicznego handlu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i wprost z oddziałami reklamy i marketingu firm.
 
Do otrzymania cen i warunków współpracy prosimy o wysłanie szczegółowego pytania feedback lub zwrócić się do dilerów w swoim regionie.
 
Lubimy nasz produkt i mamy nadzieję, że Państwu tez przypadnie do gustu. Rozpatrzymy wszystkie życzenia, propozycje i odpowiemy na wszystkie pytania, nie zależnie od przedmiotu zainteresowania Państwa.
 
* wykorzystanie materiałów «GlasShine» możliwe tylko przy obecności aktywnego odsyłacza do źródła.